Sukces i wyróżnienie! Nasi studenci w programie ?Mentoring ? Absolwent VIP UŁ?!

Spośród wszystkich studentów Uniwersytetu Łódzkiego, tylko 24 osoby zostały wybrane do udziału
w programie ?Mentoring ? Absolwent VIP UŁ? skierowanym do najzdolniejszych, wyróżniających się pod względem swojej działalności. W ramach programu, studenci mają możliwość współpracy
z absolwentami Uniwersytetu Łódzkiego, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy osiągnęli sukces i obecnie obejmują wysokie stanowiska kierownicze. Są to najczęściej osoby będące menedżerami, prezesami firm, członkami zarządów lub dyrektorami oddziałów.

Studenci poznali swoich mentorów podczas uroczystej gali 28 lutego br. w Pałacu Biedermanna , a ich współpraca w ramach programu potrwa do czerwca br.

W gronie wyróżnionych studentów znalazły się trzy osoby z naszego Wydziału:

Łukasz Lisowski

Jego mentorem został Grzegorz Siewiera – Prezes LSI Software

Aleksandra Rogala

Jej mentorem został Marcin Kaczmarek – Senior Operations Manager Łódź Office z OSTC

Damian Świdziński

Jego mentorem został Grzegorz Bem – Dyrektor Pionu ds. Rozwoju Współpracy z firmą Ericsson w firmie Ericpol SP. z o.o. . Warto podkreślić, iż Pan Grzegorz Bem ukończył matematykę na ówczesnym Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Łódzkiego.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszym rozwoju kariery zawodowej!

Szczegóły dotyczące programu znajdują się pod adresem :

www.absolwentvip.uni.lodz.pl

0 komentarzy