Ericpol Summer School 2014

Ericpol Sp. z o.o. zaprasza do udziału w Ericpol Summer School ? intensywnym kursie programowania w języku C++. Zajęcia odbywać się będą w Krakowie i Łodzi, we wtorki i czwartki o godz. 17.00 od 3. lipca do końca miesiąca. Podczas 9 2,5-godzinnych spotkań poruszone zostaną następujące zagadnienia:

1.    Basics of C++

• Structure of a programme
  • Compilation process
  • Data types and operations
  • Basic Input/Output Streams
  • Namespaces

2.    Control Structures

• Loops and conditional expressions
  • Functions

3.    Compound Data Types

• Arrays
  • Pointers and dynamic memory allocation
  • Structures

4.    Object Oriented Programming

• Classes
  • Inheritance
  • Polymorphism
  • Type Casting

5.    Advanced Concepts

• Exceptions
  • Templates ? Examples
  • Debugging and unit tests

Wszystkich chętnych do udziału w Ericpol Summer School zapraszamy do rozwiązania poniższego testu do dnia 22.06.2014. Test ma na celu sprawdzenie obecnego poziomu wiedzy, by móc dokonać adekwatnego podziału na poziomy. Wynik nie decyduje o przyjęciu, a jedynie o przypisaniu do odpowiedniej grupy.

Link do testu: TEST

UWAGA! Warunkiem koniecznym udziału w kursie jest posiadanie własnego laptopa do wykorzystania podczas zajęć.

Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Osoby zakwalifikowane na kurs poinformujemy o tym fakcie drogą mailową.

Koordynator projektu: Olga Błaszczyk (olga.blaszczyk@ericpol.com)

0 komentarzy